Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Strzegom – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Strzegom określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Strzegom jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Strzegom uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Strzegom.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę domu Strzegom w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Strzegom ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do określania wyceny domu? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Strzegom, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Strzegom sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Strzegom, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być dokonana przez rzeczoznawcę i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów generuje znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Strzegom – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Strzegom a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Strzegom stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena domów Strzegom musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Strzegom możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button