Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Michałowo – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Michałowo określają faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Michałowo jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Michałowo zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Michałowo.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Michałowo w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Michałowo kalkulowana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wartości nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena domu może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę domu Michałowo, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Michałowo prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Michałowo, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Michałowo – przejrzenie ofert?

Inną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Michałowo a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Michałowo zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Michałowo zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Michałowo masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button