Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jastarnia – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Jastarnia wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Jastarnia jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Jastarnia zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić należność dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Jastarnia.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Jastarnia w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym na drodze dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jastarnia ustalana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz programów do określania wartości domu? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie zawsze jest adekwatna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Jastarnia, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Jastarnia przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Jastarnia, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje duży koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Jastarnia – przegląd ofert?

Szybkim rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie wśród kupujących będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Jastarnia a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Jastarnia zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Jastarnia ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną ofertę czy też każdą oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Jastarnia możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button