Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lesko – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lesko określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Lesko jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lesko zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Lesko.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Lesko w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu domu
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na braku dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lesko wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest miarodajna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Lesko, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Lesko przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Lesko, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów generuje niemały koszt, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Lesko – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Lesko i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Lesko jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena domów Lesko posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy też całe dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Lesko możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button