Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Maków Mazowiecki – błyskawiczna i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Maków Mazowiecki określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Maków Mazowiecki jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Maków Mazowiecki zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką bądź przelewem już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są rezultatem negocjacji między stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele przystają na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Maków Mazowiecki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę domu Maków Mazowiecki na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Maków Mazowiecki kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny mieszkania? Musisz wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domów Maków Mazowiecki, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Maków Mazowiecki przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Maków Mazowiecki, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Maków Mazowiecki – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Maków Mazowiecki i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Maków Mazowiecki jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Maków Mazowiecki ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Maków Mazowiecki masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button