Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pieniężno – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pieniężno zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pieniężno jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pieniężno zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji między stronami, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Pieniężno.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, żeby dostać wycenę nieruchomości Pieniężno na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Pieniężno ustalana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest prawdziwa ponieważ programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz adekwatną wycenę mieszkania Pieniężno, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Pieniężno sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który dalej prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Pieniężno, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Pieniężno – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Pieniężno a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Pieniężno stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Pieniężno musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną ofertę czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Pieniężno możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button