Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dąbrowa Tarnowska – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Dąbrowa Tarnowska zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Dąbrowa Tarnowska jest mniej zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dąbrowa Tarnowska mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Dąbrowa Tarnowska.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Dąbrowa Tarnowska w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; były właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dąbrowa Tarnowska ustalana jest po analizie dziesiątki różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wartości nieruchomości? Musisz wiedzieć, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna gdyż programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domu może być zbyt duża i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domów Dąbrowa Tarnowska, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Dąbrowa Tarnowska przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Dąbrowa Tarnowska, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Dąbrowa Tarnowska – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Dąbrowa Tarnowska i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Dąbrowa Tarnowska jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Dąbrowa Tarnowska musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś propozycję czy wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Dąbrowa Tarnowska możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button