Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bierutów – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Bierutów zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Bierutów jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Bierutów mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić należność dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Bierutów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Bierutów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym w drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bierutów kalkulowana jest na podstawie dziesięciu niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę domu Bierutów, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Bierutów przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Bierutów, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Bierutów – porównanie ofert?

Popularnym sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić za małą wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Bierutów i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Bierutów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Bierutów zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Bierutów możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button