Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zator – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zator określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Zator jest mniej korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zator zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Zator.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Zator w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym na drodze spadku albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zator kalkulowana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz dopasowaną wycenę mieszkań Zator, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Zator przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który później wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Zator, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Zator – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Zator i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Zator jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Zator musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Zator możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button