Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ujście – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ujście określają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Ujście jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Ujście zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Ujście.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Ujście w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym w ramach odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ujście ustalana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania ceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że taka wycena domu nie zawsze jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena mieszkań może być zbyt duża i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz dopasowaną wycenę domu Ujście, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Ujście przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który potem wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Ujście, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak mieć świadomość, że taka wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Ujście – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie małe albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Ujście i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Ujście zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Ujście ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Ujście masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button