Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Strzyżów – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Strzyżów wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Strzyżów jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Strzyżów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Strzyżów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Strzyżów na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na braku zbędnych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Strzyżów kalkulowana jest na podstawie 10 konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości mieszkania? Musisz wiedzieć, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest prawdziwa ponieważ programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz indywidualną wycenę domów Strzyżów, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Strzyżów prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Strzyżów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Strzyżów – analiza ofert?

Szybką metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt niską wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Strzyżów a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Strzyżów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Strzyżów musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy też każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Strzyżów masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button