Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Złotoryja – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Złotoryja zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Złotoryja jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Złotoryja uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo na konto od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele przystają na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Złotoryja.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Złotoryja na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym w drodze spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Złotoryja kalkulowana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas masz adekwatną wycenę domów Złotoryja, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Złotoryja przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Złotoryja, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli decyduje się na to. Musisz jednak wiedzieć, że taka wycena domu generuje duży wydatek, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Złotoryja – przejrzenie ofert?

Popularną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Złotoryja i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Złotoryja stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Złotoryja musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Złotoryja możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button