Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zielonka – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zielonka wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zielonka jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zielonka uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Zielonka.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę domu Zielonka na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru lub wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na braku zbędnych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zielonka kalkulowana jest na podstawie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas masz precyzyjną wycenę mieszkań Zielonka, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Zielonka przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Zielonka, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Zielonka – analiza ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Zielonka i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Zielonka stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena domów Zielonka posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej wyceny czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Zielonka możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button