Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wadowice – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wadowice wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wadowice jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wadowice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że właściciele zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Wadowice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Wadowice na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; były posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w wyniku dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wadowice określana jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna bo aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Wadowice, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Wadowice prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Wadowice, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Wadowice – porównanie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Wadowice a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wadowice stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Wadowice posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Wadowice możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button