Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ustroń – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Ustroń zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Ustroń jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Ustroń uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Ustroń.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Ustroń na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Możemy zapewnić, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w drodze dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Ustroń wyliczona jest po analizie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania ceny domu? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę mieszkań Ustroń, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Ustroń przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Ustroń, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu jest związana z wysokim kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Ustroń – przegląd ofert?

Popularną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Ustroń i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Ustroń zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Ustroń zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Ustroń masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button