Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ustka – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ustka wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Ustka jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ustka zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Ustka.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Ustka w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Ustka kalkulowana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wartości domu? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna z racji tego, iż kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Ustka, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Ustka prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Ustka, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez specjalistę i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Ustka – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Ustka a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Ustka zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Ustka zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Ustka możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button