Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Trzebinia – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Trzebinia zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Trzebinia jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Trzebinia zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź przelewem od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie realizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Trzebinia.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Trzebinia na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Trzebinia ustalana jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie zawsze jest rzetelna z racji tego, iż programy do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę nieruchomości Trzebinia, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Trzebinia przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Trzebinia, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Trzebinia – porównanie ofert?

Szybkim sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Trzebinia i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Trzebinia jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Trzebinia zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy też całe 10 oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Trzebinia możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button