Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szamotuły – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Szamotuły wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Szamotuły jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Szamotuły mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Szamotuły.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Szamotuły na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym w ramach dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szamotuły określana jest na podstawie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania ceny domu? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkania może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas dostajesz indywidualną wycenę nieruchomości Szamotuły, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domów Szamotuły sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który później prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Szamotuły, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Szamotuły – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za niską cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie małe albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Szamotuły a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Szamotuły jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Szamotuły musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś wyceny czy też każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Szamotuły możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button