Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świebodzin – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Świebodzin wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Świebodzin jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Świebodzin mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Świebodzin.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Świebodzin na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy zapewnić, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz albo najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w drodze dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Świebodzin określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest miarodajna bo przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę nieruchomości Świebodzin, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Świebodzin ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który potem przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Świebodzin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez specjalistę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Świebodzin – przeanalizowanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie małe albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Świebodzin i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Świebodzin zobowiązuje do przyjęcia którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Świebodzin ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Świebodzin możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button