Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świdwin – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Świdwin określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Świdwin jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Świdwin mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką lub przelewem już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Świdwin.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Świdwin w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świdwin ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domu może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz precyzyjną wycenę mieszkań Świdwin, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Świdwin sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który później wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Świdwin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Świdwin – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Świdwin i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Świdwin stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Świdwin musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Świdwin możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button