Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sulejówek – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sulejówek wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Sulejówek jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Sulejówek zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak 7 dni, a należności otrzymasz gotówką lub przelewem od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Sulejówek.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Sulejówek w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz wiedzę ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem nabytym w wyniku spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sulejówek ustalana jest na bazie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna z racji tego, iż narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas masz spersonalizowaną wycenę domu Sulejówek, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Sulejówek sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Sulejówek, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez specjalistę i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Sulejówek – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Sulejówek a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Sulejówek jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Sulejówek musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej wyceny czy też każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Sulejówek możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button