Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Strzelce Opolskie – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Strzelce Opolskie zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Strzelce Opolskie jest mniej zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Strzelce Opolskie uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Strzelce Opolskie.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Strzelce Opolskie w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym w drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Strzelce Opolskie wyliczona jest po analizie 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest prawdziwa ponieważ programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domu może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz dedykowaną wycenę domu Strzelce Opolskie, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Strzelce Opolskie prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Strzelce Opolskie, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje wcale pewności, że spotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Strzelce Opolskie – przegląd ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za niską kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupców będzie małe albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Strzelce Opolskie i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Strzelce Opolskie jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena nieruchomości Strzelce Opolskie musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Strzelce Opolskie możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button