Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Strzegom – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Strzegom zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Strzegom jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Strzegom zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Strzegom.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Strzegom na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na skutek spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Strzegom kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest rzetelna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkania może być za duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę nieruchomości Strzegom, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Strzegom prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Strzegom, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Strzegom – porównanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Strzegom a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Strzegom stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Strzegom posiada jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Strzegom możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button