Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sokółka – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sokółka zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówki. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Sokółka jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Sokółka mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Sokółka.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Sokółka w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w wyniku dziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sokółka wyliczona jest na bazie dziesiątki różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domów może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę domów Sokółka, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Sokółka sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Sokółka, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część osób decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Sokółka – przeglądnięcie ofert?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Należy jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Sokółka a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Sokółka jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Sokółka zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Sokółka masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button