Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Słubice – ekspresowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Słubice zawierają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Słubice jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Słubice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki lub poprzez przelew już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Słubice.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Słubice na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Słubice ustalana jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Słubice, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Słubice przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Słubice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Słubice – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Słubice a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Słubice jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Słubice musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Słubice masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button