Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rydułtowy – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Rydułtowy wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Rydułtowy jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Rydułtowy zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Różnice te są efektem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Rydułtowy.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Rydułtowy na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem nabytym na skutek spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Rydułtowy ustalana jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do ustalania wartości domu? Należy być świadomym, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna ponieważ narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domu może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Rydułtowy, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Rydułtowy sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Rydułtowy, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Rydułtowy – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie wśród kupujących będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Rydułtowy i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Rydułtowy jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Rydułtowy musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś propozycję czy każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Rydułtowy możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button