Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rawicz – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Rawicz zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Rawicz jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Rawicz uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Rawicz.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę domu Rawicz na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na braku dodatkowych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Rawicz ustalana jest w oparciu o 10 różnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż programy do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za wysoka i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Rawicz, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Rawicz przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Rawicz, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez specjalistę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Rawicz – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Rawicz a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Rawicz stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej oferty?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Rawicz musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Rawicz masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button