Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rawa Mazowiecka – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Rawa Mazowiecka zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rawa Mazowiecka jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Rawa Mazowiecka uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz gotówką lub przelewem już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Rawa Mazowiecka.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Rawa Mazowiecka w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym w ramach dziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Rawa Mazowiecka ustalana jest po analizie 10 różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny domu? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest właściwa z racji tego, iż aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domu może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Rawa Mazowiecka, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Rawa Mazowiecka przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który potem prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Rawa Mazowiecka, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część właścicieli decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów generuje niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Rawa Mazowiecka – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Rawa Mazowiecka a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Rawa Mazowiecka zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domów Rawa Mazowiecka posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Rawa Mazowiecka możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button