Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radzionków – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Radzionków określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Radzionków jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Radzionków mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Radzionków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, żeby dostać wycenę domu Radzionków na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia lub wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Radzionków kalkulowana jest w oparciu o 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy programów do określania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę nieruchomości Radzionków, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Radzionków sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Radzionków, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez eksperta i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Radzionków – analiza ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Radzionków a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Radzionków jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domu Radzionków musi posiadać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Radzionków masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button