Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radlin – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Radlin wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Radlin jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Radlin zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo na konto już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający przystają na ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego czasu to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Radlin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę domu Radlin na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Radlin kalkulowana jest po analizie dziesiątki niezależnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wartości domu? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest rzetelna bo aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena domów może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę nieruchomości Radlin, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Radlin przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Radlin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Jednak taka wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Radlin – przeglądnięcie ofert?

Popularną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Radlin a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Radlin zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Radlin musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną ofertę czy też każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Radlin możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button