Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pyskowice – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pyskowice wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Pyskowice jest mniej zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pyskowice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, długi bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź na konto już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć czas wyczekiwania na kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Pyskowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Pyskowice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pyskowice kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać z pomocy programów do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż programy do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Pyskowice, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Pyskowice przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Pyskowice, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele sprzedających z tego korzysta. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. W naszym skupie otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Pyskowice – porównanie ofert?

Popularnym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco przełożyć się na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie ze strony klientów będzie małe albo nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Pyskowice i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Pyskowice zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Pyskowice musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś ofertę czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Pyskowice masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button