Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pułtusk – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pułtusk określają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Pułtusk jest za mało zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pułtusk uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Pułtusk.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Pułtusk w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w drodze dziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Pułtusk wyliczona jest po analizie dziesięciu różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania wartości mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Pułtusk, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Pułtusk przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Pułtusk, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez biegłego i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Pułtusk – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Pułtusk i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Pułtusk jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Pułtusk musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć dowolną propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Pułtusk masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button