Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Przasnysz – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Przasnysz zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Przasnysz jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Przasnysz uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki albo na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Przasnysz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Przasnysz na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Możemy zapewnić, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem nabytym w drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Przasnysz określana jest po analizie 10 niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny domu? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domów może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz precyzyjną wycenę mieszkań Przasnysz, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Przasnysz przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Przasnysz, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną kwotę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Przasnysz – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znacznie ograniczone bądź nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Przasnysz i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Przasnysz jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Przasnysz musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Przasnysz masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button