Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Prudnik – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Prudnik wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Prudnik jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Prudnik uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub na konto już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Prudnik.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Prudnik na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym w wyniku spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Prudnik ustalana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domów może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę mieszkań Prudnik, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Prudnik ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Prudnik, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Prudnik – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Prudnik i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Prudnik stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Prudnik ma jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Prudnik masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button