Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pleszew – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pleszew zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Pleszew jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Pleszew uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać nie więcej jak siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Pleszew.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Pleszew na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pleszew wyliczona jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania ceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz adekwatną wycenę nieruchomości Pleszew, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Pleszew ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Pleszew, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Pleszew – analiza ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie wśród nabywców będzie znikome bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Pleszew a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pleszew stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domu Pleszew musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś propozycji czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Pleszew masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button