Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pisz – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pisz wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Pisz jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pisz zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Pisz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Pisz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz lub lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Pisz ustalana jest po przeanalizowaniu 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym przypadku jest miarodajna bo kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domu może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę domu Pisz, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Pisz ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Pisz, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Pisz – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Pisz i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pisz zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Pisz musi zawierać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Pisz możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button