Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pionki – ekspresowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pionki określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Pionki jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pionki zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że właściciele przystają na ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Pionki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Pionki w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze odziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pionki kalkulowana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie za każdym razem jest właściwa bo przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być za duża przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz dedykowaną wycenę domu Pionki, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domu Pionki sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który później przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Pionki, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Pionki – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znacznie ograniczone lub nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Pionki i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Pionki zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Pionki posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Pionki masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button