Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Orzesze – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Orzesze określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Orzesze jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Orzesze zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Orzesze.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Orzesze w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w wyniku dziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Orzesze określana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest właściwa z racji tego, że narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domu może być zbyt duża i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę domów Orzesze, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Orzesze przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Orzesze, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Orzesze – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Orzesze a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Orzesze jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Orzesze musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej wyceny czy wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Orzesze możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button