Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Olecko – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Olecko określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Olecko jest mniej atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Olecko uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele przystają na kwoty zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Olecko.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Olecko w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Olecko określana jest na podstawie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania ceny domu? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkania może być za duża i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie masz adekwatną wycenę mieszkań Olecko, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Olecko ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Olecko, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Olecko – przeglądnięcie ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Olecko i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Olecko zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Olecko musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś ofertę czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Olecko możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button