Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oborniki – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Oborniki określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Oborniki jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Oborniki mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Oborniki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Oborniki na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Oborniki ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz programów do określania ceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena mieszkania może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę domów Oborniki, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Oborniki prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Oborniki, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Oborniki – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Oborniki i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Oborniki jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena mieszkań Oborniki posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś ofertę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Oborniki możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button