Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowogard – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowogard zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowogard jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nowogard zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Nowogard.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Nowogard w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na braku zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Nowogard kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania ceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domu nie zawsze jest właściwa gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszej firmie masz adekwatną wycenę domów Nowogard, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Nowogard przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Nowogard, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Nowogard – analiza ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Należy jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie małe albo nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Nowogard a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Nowogard stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Nowogard posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Nowogard możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button