Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nisko – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nisko zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nisko jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nisko zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Nisko.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Nisko w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nisko wyliczona jest na bazie 10 różnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wartości mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz adekwatną wycenę domów Nisko, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Nisko przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Nisko, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Nisko – przejrzenie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Należy jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Nisko a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Nisko jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Nisko ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Nisko możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button