Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Namysłów – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Namysłów zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Namysłów jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Namysłów uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Namysłów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Namysłów na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym na drodze odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Namysłów określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkania może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę domów Namysłów, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Namysłów przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który dalej wyślemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Namysłów, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Namysłów – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Namysłów a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Namysłów jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Namysłów ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować którąś propozycję czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Namysłów możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button