Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Myślenice – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Myślenice zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Myślenice jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Myślenice mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Myślenice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Myślenice na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Myślenice określana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena domu nie zawsze jest miarodajna bo przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę domu Myślenice, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Myślenice sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który dalej udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Myślenice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Myślenice – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Myślenice i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Myślenice stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Myślenice musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Myślenice masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button