Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubań – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubań określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Lubań jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lubań uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź przelewem już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Lubań.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Lubań w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w drodze odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Lubań wyliczona jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Lubań, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Lubań sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Lubań, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i część właścicieli decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Lubań – przegląd ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie wśród nabywców będzie małe bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Lubań a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Lubań jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena domów Lubań musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej propozycji czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Lubań możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button