Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łomianki – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Łomianki zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Łomianki jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Łomianki uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Łomianki.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Łomianki w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w drodze spadku albo po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Łomianki kalkulowana jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Należy być świadomym, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest adekwatna z racji tego, iż aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz dedykowaną wycenę domu Łomianki, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Łomianki ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Łomianki, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część właścicieli z tego korzysta. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Łomianki – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Łomianki i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Łomianki stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Łomianki musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Łomianki masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button