Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Limanowa – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Limanowa określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Limanowa jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Limanowa uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cała sprzedaż może zająć nie więcej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Limanowa.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Limanowa na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w ramach spadku bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Limanowa określana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do określania ceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest właściwa gdyż przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkań może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas masz dedykowaną wycenę domu Limanowa, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Limanowa przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Limanowa, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz żadnej gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Limanowa – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Limanowa i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Limanowa jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Limanowa musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Limanowa możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupujących na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button