Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Libiąż – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Libiąż zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Libiąż jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Libiąż zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na kwoty niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Libiąż.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Libiąż na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na braku dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Libiąż ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest prawdziwa z uwagi na to, że programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na indywidualną wycenę domów Libiąż, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Libiąż przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Libiąż, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Libiąż – analiza ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie małe lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Libiąż a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Libiąż jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Libiąż posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Libiąż możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button