Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lędziny – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lędziny wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Lędziny jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Lędziny zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Lędziny.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz należności do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę domu Lędziny na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; były właściciel czy też najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lędziny ustalana jest na bazie dziesiątki różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkań może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Lędziny, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domu Lędziny ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Lędziny, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną sumę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Lędziny – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Lędziny a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Lędziny zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Lędziny ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś wyceny czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Lędziny masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button