Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łask – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łask zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Łask jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Łask zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Łask.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Łask w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Łask określana jest po analizie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz precyzyjną wycenę mieszkania Łask, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Łask sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Łask, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić obliczoną cenę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Łask – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Łask i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Łask stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Łask musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś propozycji czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Łask masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button